Ārsts dermatologs | Estētiskā ķirurģija un Matu transplantācija Rubenhair Latvia

Ārsts dermatologs

Ārsts dermatologs / trihologs

Veiksmīgas slimības ārstēšanas pamatā ir savlaicīga cēloņa noteikšana. Parasti pacienti redz tikai simptomus un veiksmīgai slimības ārstēšanai ir jāveic slimības diagnostikas procedūras. Matu transplantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Latvia pieredzējošie dermatologi / trihologi Dr. Lāsma Lapiņa un Dr. Jevgēņija Čumakova veic kvalitatīvu un savlaicīgu matu izkrišanas un ādas slimību cēloņa diagnozi un ārstēšanu.

Akne ārstēšana un akne rētu likvidēšana

Akne jeb pinnes ir bieži sastopama slimība, kura skar ne tikai jauniešus, bet ar to var slimot arī pieaugušie. Tā ir tauku dziedzeru saslimšana, kura noved pie matu folikulu iekaisumiem. Ja pinnes netiek savlaicīgi ārstētas, tās izraisa ādas pataloģijas un rētošanās. Matu transplantācijas un ādas veselības “Rubenhair Latvia” klīnikas kvalificētie ārsti izārstēs un novērsīs izveidojušās rētas, izmantojot estētiskās kosmetoloģijas iekārtu eTwo bezsāpju procedūru.

Papilomu un kārpu noņemšana

Papilomu un kārpu veidošanās ir papilomas vīrusa ārējās izpausmes veids. Papilomas ir kā ādas izaugumi, kuru izmēri mēdz būt dažādi. Tās var veidoties pa visu cilvēka ķermeni. Bieži vien tās cilvēkiem traucē un tās ir ļoti redzamas. Papilomas ir viegli noņemamas, izmantojot šķidro slāpekli vai veicot lāzerprocedūru un no tām var atbrīvoties no 1 līdz 2 procedūru laikā.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Zvaniet uz tel. +371 267 777 76 vai aizpildiet elektronisko formu un mēs sazināsimies ar jums.

„Rubenhair Latvia” – tai profesionalų komanda, visai netoli Jūsų, Rygoje. Papildomos paslaugos, keliaujantiems iš toliau:
Nemokamas pervežimas iš oro uosto, Apgyvendinimas 5* arba 4* viešbučiuose su maitinimu, Nemokamas sveikatos patikrinimas ir tyrimai, Nemokama kosmetika ir vaistai, VIP paslaugos, asmeninės ekskursijos, pagalba vizito metu.


Ema
What clinic
Veselibas ministrija
Prevention European Burns Association

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!