Matu ārstēšana ar Minoxidil | Estētiskā ķirurģija un Matu transplantācija Rubenhair Latvia

Matu ārstēšana ar Minoxidil

Matu ārstēšana ar Minoxidil 5%

Minoksidils 5% (Minoxidil) šķīdums ir bezrecepšu medikaments un ir ārīgi lietojams līdzeklis, kas veicina matu augšanu. Šī līdzekļa aktīvā sastāvdaļa ir minoksidils, un to lieto hormonālas izcelsmes plikpaurības (androgēnās alopēcijas) ārstēšanai. Minoxidil 5% lieto, lai novērstu matu pastiprināto zaudēšanu, kas parasti saistīta ar hormonālām pārmaiņām, vīrišķā tipa plikpaurības (androgēnās alopēcijas) ārstēšanai tās agrīnā stadijā vīriešiem un sievietēm. Minoxidil kavē matu izkrišanu un stimulē jaunu matu augšanu. 


Kas jāzina iekams sākt lietot Minoxidil 5% šķīdumu?

Androgēnai plikpaurībai raksturīgi, ka matu šķirtnes apvidū mati kļūst plāni un galvas virspusē veidojas kaili laukumi. Lai mati ataugtu, nepieciešami vismaz 48 mēneši. Matu izkrišana parasti stabilizējas pēc 3 ārstēšanās mēnešiem. Tomēr, lai panāktu maksimālo iespējamo efektu, ārstēšanās nereti jāturpina ne mazāk kā 12 mēnešus. Efekta parādīšanās laiks un ataugušo matu biezums ir individuāli atšķirīgs. Ja zāles Jums iedarbosies, tad jaunie mati, visticamāk, būs mīksti un pūkaini (vellus tipa mati), pie tam no sākuma tie ir tikko saskatāmi. 


Ārstēšanos turpinot, ataugušie mati pamazām kļūs biezāki un tumšāki, kamēr to krāsa un struktūra vairs neatšķirsies no pārējiem matiem. Ja ārstēšanos pārtrauksit, no jauna izaugušie mati 3−4 mēnešu laikā var atkal izkrist. Ja Jums jau izveidojusies izteikta plikpaurība vai tā pastāv vairāk nekā desmit gadus, tad ārstēšanās efekts būs mazāk izteikts.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie matu transplantācijas un ārstēšanas klīnikas Rubenhair specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. 

Zvaniet uz tel. +371 267 777 76 vai aizpildiet elektronisko formu un mēs sazināsimies ar jums.

„Rubenhair Latvia” – tai profesionalų komanda, visai netoli Jūsų, Rygoje. Papildomos paslaugos, keliaujantiems iš toliau:
Nemokamas pervežimas iš oro uosto, Apgyvendinimas 5* arba 4* viešbučiuose su maitinimu, Nemokamas sveikatos patikrinimas ir tyrimai, Nemokama kosmetika ir vaistai, VIP paslaugos, asmeninės ekskursijos, pagalba vizito metu.

Subscribe to our offers!