Minoxidil 5% matu augšanai

Užsiregistruoti konsultacijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Sutinku su sąlygomis ir nuoširdžiai sąlygomis ir nuoširdžiai.

Minoxidil 5% matu augšanai


Medicīnas bezrecepšu preparāts Minoksidils 5% iedarbojas uz mata folikulu, aptur folikula iznīkšanu un stimulē keratīna izdalīšanos. Līdzekļi ar minoksidilu ir īpaši efektīvi, ja matu izkrišana ir nesen sākusies un perēkļi nav pilnībā izpletušies. Pētījumos ir pierādīts, ka vairāk nekā 50 % šī preparāta lietotāju matu izkrišana pāriet un sāk augt jauni mati, tomēr pēc lietošanas pārtraukšanas mati atkal sāk izkrist. Šāds preparāts ir jālieto divreiz dienā neierobežoti ilgu laiku. Līdzekļus ar minoksidilu nav ieteicams lietot cilvēkiem, kuriem ir augsts asinsspiediens.


Minoxidil 5% šķīduma aktīvā viela ir minoksidils, kuru uzkājot lokāli tiek samazināta intensīva matu izkrišana, kas saistīta ar androgēno alopēciju. Minoksidils stimulē jaunu matu augšanu. 


Pirms Minoxidil 5% šķīduma lokālas lietošanas pārliecinieties vai mati un galvas āda ir sausa. Pieaugušie no 18 – 65 gadiem 1 ml Minoxidil 5% šķīduma uzklājiet ne vairāk kā divas reizes dienā, uz galvas ādas laukuma, kur ir izkrituši mati un ierīvējiet galvas ādā. Kopējā deva nedrīkst pārsniegt 2 ml. Ja šķīdums tiek uzklāts ar pirkstu galu palīdzību, pēc tam rūpīgi ir jānomazgā rokas. Minoksidila maksimālā dienas deva ir 2 ml. Lietojot lielāku devu, vai biežāk vēlamā uzlabošanās netiks sasniegta ātrāk. 

Ja vēlaties iegādāties Rubenhair Minoxidil 5%, tad lūdzu rakstiet uz epastu info@rubenhair.eu vai zvaniet uz +371 269 555 66 un mēs jums to nosūtīsim ar kurjerpastu.

 

„Rubenhair Latvia” – tai profesionalų komanda, visai netoli Jūsų, Rygoje. Papildomos paslaugos, keliaujantiems iš toliau:
Nemokamas pervežimas iš oro uosto, Apgyvendinimas 5* arba 4* viešbučiuose su maitinimu, Nemokamas sveikatos patikrinimas ir tyrimai, Nemokama kosmetika ir vaistai, VIP paslaugos, asmeninės ekskursijos, pagalba vizito metu.

Subscribe to our offers!