Matu skaistumam ir liela nozīme jūsu pašsajūtas veidošanā. Ja esat saskāries ar matu izkrišanu, tas var ietekmēt jūsu pašvērtējumu. Matu transplantācija var sniegt jums skaistāku matu rotu, taču par šiem ķirurģiskajiem matu izkrišanas risinājumiem klīst daudzi mīti.

Ja apsverat iespēju atjaunot matus ar matu transplantāciju, ir svarīgi pievērst uzmanību faktiem. Rubenhair ķirurgs Andrejs Miļčevskis kopā ar citiem Rubenhair matu atjaunošanas speciālistiem izmanto jaunākās matu transplantācijas tehnoloģijas, lai sniegtu jums vislabākos rezultātus.

Mēs arī vēlamies kliedēt dažus mītus un dezinformāciju par matu transplantāciju. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu piecus svarīgus faktus par matu transplantāciju.

Ar matu pārstādīšanu klīnikā Rubenhair Jūs varat atgūt dabisku matu biezumu.

Mūsu mērķis ir sniegt jums dabiska izskata rezultātus. Klīnikā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un procesi, īpašu uzmanību pievēršot jūsu matu folikulu atrašanās vietai, matu leņķim un graftu izvietojumam, lai sniegtu pēc iespējas dabīgākus rezultātus.

Mūsu komanda sadarbojas ar jums, nodrošinot reālas cerības. Varat būt mierīgs, zinot, ka pēc transplantācijas varat mazgāt, griezt un ieveidot pārstādītos matus (tāpat kā pārējos matus).

Matu transplantācijas rezultāti ir redzami pēc 3 mēnešiem.

Reālistiskas cerības ir viens no svarīgākajiem soļiem veiksmīgai matu transplantācijai. Tas nozīmē, ka ir jāsaprot – rezultāti nav tūlītēji. Pārstādītie mati adoptēsies un ieaugs pēc 3-6 nedēļām pēc matu transplantācijas procedūras un pēc tam sāks augt pēc 2-4 mēnešiem. Aptuveni 6 mēnešu posmā mēs sagaidām, ka atjaunošanās būs pusceļā un galīgais rezultāts tiks sasniegts 12-14 mēnešu laikā.

Arī sievietēm tiek veikta veiksmīga matu transplantācija.

Lai gan daudzi cilvēki uzskata, ka matu izkrišana ir "vīriešu problēma", patiesība ir tāda, ka vairāk nekā 50% sieviešu piedzīvo ievērojamu matu izkrišanu. No šīm sievietēm vismaz trešdaļai ir izkrišana galvas augšdaļā un sānos.

Gan vīrieši, gan sievietes var atjaunot savus matus un pārliecību par matu transplantāciju.

Matu transplantācija notiek bez rētām un sāpēm.

Daudzās klīnikās griezumi tiek veikti ar skalpeli, kā rezultātā tiek iegriezta āda (vairāk nekā nepieciešams). Tāpēc sadzīšanas process ir ilgāks un nepieciešama antibiotiku lietošana, kas pazemina imūno sistēmu.

Mūsu komanda specializējas folikulu ekstrakcijā (FUE), kas nozīmē to, ka mikrogriezumi tiek veikti mata diametra izmērā  ar mikroķirurgisku instrumentu. Tādā veidā netiek traumēta āda un sadzīšanas process ir ļoti ātrs.

Rezultāts ir pastāvīgs un paliekošs.

Viena no labākajām mūsdienu matu transplantācijas priekšrocībām ir tā, ka jūsu rezultāti ir pastāvīgi un pārstādītie mati neizkrīt. Faktiski matu transplantācija ir noturīgākais no pieejamo matu atjaunošanas risinājumiem.

Ir dabiski, ka tikko pārstādītie mati izkrīt apmēram piecu līdz septiņu nedēļu laikā pēc operācijas, tādējādi izstumjot vecos matus. Šajā laikā ieaug jauni mati, ievērojot tādu pašu matu augšanas ciklu kā pārējie mati. Tas nozīmē, ka jūs saglabāsiet savus pārstādītos matus daudzus gadus.

Konsultācijas laikā mūsu klīnikas ārsts pārliecinās, ka esat piemērots kandidāts matu transplantācijai. Tiek ņemts vērā jūsu vecums, ģimenes vēsture, galvas ādas stāvoklis un matu izkrišanas veids. Ja transplantācija jums nav piemērota, ārsts var ieteikt citu matu atjaunošanas risinājumu.

Rubenhair Latvia komanda smagi strādā jūsu mērķa īstenošanai, atjaunojot pēc iespējas vairāk matu.

Uzziniet vairāk par matu transplantāciju un citiem matu atjaunošanas risinājumiem, ieplānojot tikšanos ar mūsu klīnikas speciālistiem tiešsaistē vai pa tālruni.

Sūti mums savas galvas foto un saņem bezmaksas konsultāciju "Rubenhair" klīnikā un izmaini savas dzīves kvalitāti!

"WhatsApp": +371 26777776

info@rubenhair.eu

https://www.rubenhair.eu

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair

Republikas laukums 3, LV-1010 Rīga